KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN.´ya (Bu metinde "EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN." olarak kullanılacaktır) aittir.

EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini eflatunrehabilitasyo.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. eflatunrehabilitasyo.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN. internet sitesini ziyaret eden ve EFLATUN PSİKOLOJİK REH.DAN. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - CAN ARI ÖZEL REH.DAN.HİZ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi